Červenec 2013

Prázdninové dny.

11. července 2013 v 20:29 | cassie |  Deník
Asi bořím rekordy. Těch maličkostí se nahromadilo, ale až tak velké změny nenastaly, tak jsem nevěděla co psát. Nebo věděla a vlastně jsem i dvy články napsala. Ten první jsem nezveřejnila, protože jsem ho nestihla dokončit než jsem odešla a když jsem se na to skoro po týdnu podívala, zarazila mě poslední věta. Nebyla dopsaná a načínala jednu myšlenku, kterou už jsem si nepamatovala, prostě jsem to nechápala a nemohla jsem si vzpomenout, kam jsem tím mířila. Překvapilo mě, že si to nepamatuju. Navíc to vypadalo, že to bylo něco, co mě i naštvalo.. a to si většinou člověk pamatuje, ne? I teď se snažím si vzpomenout, jenže mozek neodpovídá. No co, kdyby to bylo opravdu něco důležitýho, tak jistojistě nezapomenu. Ten druhý článek jsem nezveřejnila kvůli tomu, že se to týkalo jiných lidí a mě ani tolik ne a bylo mi nakonec blbý o tom psát. Ono bohatě stačilo, že jsem si to napsala pro sebe.

Devítka utekla poměrně rychle. Někdo mi bude samozřejmě chybět, ale těch lidí je pár a s těmi, co mám opravdu ráda se budu scházet, takže mě to netrápí a doteďka mě nepopadla žádná melancholická nálada, že mi bude ta škola chybět atd.
Jsem zvědavá a taky se i trochu bojím střední, ty ostatní budoucí středoškoláky, co jsem potkala na rozřazovacích testech. Nic hroznýho, ovšem neměla jsem z toho dojem, že by to byli lidi, s kterými si budu rozumět. Jasně, byl to jen jeden den, však já vím a pravděpodobně to i bude v cajku.

O prázdninách jsem zatím byla u babiček a viděla se s kamarády. Bára u mě přespala, myslím, že poprvý a bylo to fajne. Jen jsem si nemohla pomoct a přemýšlela, proč se mnou nemůže o jedný věci mluvit. Když jsem mluvila ještě s jednou kamarádkou ze starý školy, zjistila jsem něco, co mě ..no překvapilo a jen utvrdilo v tom, že s osobou, která jde na stejnou školu jako já a zmíněná kamarádka si rozhodně rozumět nebudu.

V nebližší době nic v plánu nemám, v dohledný době by někdo od nás z rodiny chtěl na dovolenou a taky bude tábor. Tam to bude určitě zase zajímavý.. Doufám, že se mi tentokrát nebude nikdo hrabat v mobilu a že mě nikdo nebude buzerovat s tím, jak chce mít 10 bodů a sušenku! Bože. A málem bych zapomněla zmínit, že přijede Barča z tábora, na tu se těším. Ještě ten den pak pojedu já k ní.

Blíží se můj svátek. Nic extra jsem si neporučila, jen dort a knížku. Pátý díl Hry o trůny. A jelikož jsem byla zvědavá, tak si troufám říci, že se ho i dočkám. :-)

Mějte se hezky a užijte si prázky!!