Únor 2013

Doufám v přerušení stereotypu.

17. února 2013 v 22:12 | cassie |  Deník
V průběhu týdne jsem sem už psala,ale článek se na blogu neobjevil. Nevím, jestli je to chyba blogu či kompu. Trochu mě to nakrklo, podruhý to vážně nenapíšu stejně, ani si všechno, co tam bylo a co jsem vám chtěla říct nepamatuju. Těm, co tu už čtou podruhý, zřejmě došlo, že nebudu psát každý den, i když bych někdy chtěla a vyhnula bych se tomu, že něco (pro mě) důležitého zapomenu. Ale musím se přiznat, že když jsem jednou měla čas a něco jsem psala, tak jsem to nakonec smazala; zkrátka proto, že to nebylo dobrý a teď to není ten případ, kdy holka, která píše krásně a ví to, napíše něco takového, aby vypadala skromně či co, vážně to nebylo dobrý.
A co nového? Tak minulý víkend jsme byli u babči, byla jsem dost unavená a apatická, buďto bylo tím počasím anebo (pravděpodobněji) nedostatkem spánku.
Tento týden budou prázky a já opět doufám, že vše stihnu ještě před odjezdem.(Jedem do Rakouska, celkem se těším, první lyžovačka v roce - večer se vidím u knížek, pokud tam nebude dobrá parta.) A taky doufám, že poruším stereotyp nejen ohledně školy, ale taky co se týče toho spánku, školy a měla bych si sehnat tu knihu.. aneb vůbec se mi do ničeho nechce. Chtělo by to.. hmm hned víc věcí, ale ty jsem psát nebudu.,D
Už jsem se začetla do GofT a zjistila jsem, že kámoš na to kouká. Taky celkem zajímavý, že možná jedem na stejné místo na prázky, i když blbost.. Rakousko přeci jen není zas tak malý. Ovšem do Itálie jsme jezdili taky na stejné místo. Jedna kámoška chybí, druhá stále 'šílí' z toho Jistého. Achjo..modlim se, modlim se stále a pořád, chtělo by to nějakej řád. Haha. - Zas ta apatie.
Jedna blogerka (teď nebudu jmenovat, protože si nejsem jistá, u které jsem to četla) se zmiňovala o Carrie Diaries. Koukla jsem se na to a musím říct, že to vůbec není špatné a líbí se mi to. A co hlavně.. dost mě překvapilo, když jsem zjistila, že to napsala Candace Bushnell. Jak já bych chtěla vidět/přečíst ty knížky a hrozně moc se chci podívat na seroš Sex ve městě, nevím proč ale chci. :D Ovšem nikde to nemůžu najít online nebo ke stáhnutí.
No nic, mějte se fanfárově.