Leden 2013

Novinky.

26. ledna 2013 v 0:19 | cassie |  Deník
Takžé, co je nového? Začnu asi tím nejvíce nudným; školou. Už jsem si vybrala střední, jsou to dvě ekonomická lycea. Jestli mě vezmou na obě, tak budu možná chvíli váhat. Obě jsou podle mě dobrá, jedno má sice výhodu v tom prostředí, vybavení a i celkově atmošky, ale to druhé je zase blíže. Známky.. no budu mít určitě jednu trojku a doufám, že bude jediná. Minulou neděli jsem byla poprvé na zápase, nikdy jsem na žádném sportovním utkání nebyla a překvapilo mě, že jsem se nenudila. Dokonce se mi to líbilo. Hrála Sparta proti Chomutovu. Sparta vyhrála, ale bylo to setsakramentsky těsný. I na prodloužení byla pořád remíza, i když goly byly - tři, avšak ani jeden rozhodčí neuznali, takže si představte meganaštvaný fanoušky sparty, jak křičí nadávky, skandují a z celé scény okolo máte dojem, že ten konec světa přeci jen přijde, jen o něco později. Mezi ty fandy patřily i EK a Li, nevěděla jsem, že je to baví, aspoň ne tak moc. Ale jsem ráda, že nepatří mezi ty holky, co to jen tak říkají. Bylo to suproš a hodně mě dostal zpěv Li. Jak to popsat? No, jednoduše se za nás táta EK styděl tak moc, až radši odešel.
Dočetla jsem Pretty little liars, s povinnou četbou jsem samozřejmě nepokročila. Místo toho jsem už trochu načla Hru o trůny. Já se do čtení prostě nutit nemůžu, musím na to mít chuť.
Díky Luf jsem dneska viděla naprosto úžasný nejmenovaný film!* S tím nejmenovaným trochu trapčím, jmenovat bych ho klidně mohla, tady mě asi těžko někdo vystopuje. Ale tak proč jednou neudělat z komára mamuta? No jo,dělám z toho trochu kovbojku - menší narážka na to, o co se jedná, kterou zřejmě pochopím stejně jen já.
Málokdy se stává, že mám dobrý pocit po tréninku. A teď abyste mě pochopili, myslím tím dobrý pocit z výkonu. Ne z celkového tréninku. Vždycky se snažím, hlavně při posilování, ale tentokrát to byl i pocit, že jsem něco udělala skoro úplně správně. A to je pro mě dosti nové, neznámé a příjemné. Anebo mi bylo fajn jen kvůli tomu, že byl pátek, nemusela jsem pospíchat a měla jsem proč se těšit domů. Je to dost možné, protože kolikrát nevím, proč se určitým způsobem cítím. Blbý, když se v sobě nevyznám. Pravděpodobně to bylo všechno dohromady a ..tohle už radši utnu, opět začínám blábolit.
Poslední dny/týdny/měsíce stále přemýšlím o něčem a o ničem, pořád si v halvě omílám něco jako.. afirmace?:D
(Kač-Ducku? Píšu to správně?) Ale trošku jiný, převtěluji se v tom já i všichni a vše ostatní. Nepůsobím jako snílek a třeba ani nejsem, spíš jsem ignorant, co nevnímá, takovej Ferb. Hm, třeba včera jsem se do toho zabrala tak moc, že jsem si po půl roce spletla bus. Sama sobě se tlemiti musím.
Zatím se mějte, Cas.

Chaoticky a narychlo.

23. ledna 2013 v 23:45 | cassie |  Deník
Už pár týdnů jsem nic nenapsala. Jelikož jsem unavená, tak to nebude dlouhý článek. Jen zmínka o tom, že žiju. Protože je mi celkem blbý, že jsem sem nepsala skoro měsíc. Párkrát mě i napadlo, co sem dát, jenže jak už je to delší doba.. Ve čtvrtek či v pátek Vám napíšu menší info z posledních dnů. Nečekejte nic převratného.
Dneska to bude snad poprvé za poslední půlrok, co půjdu spát dříve jak ve dvě. Jen abych to nezakřikla.
Příště už něco smysluplnějšího:) A nějaký ty obrázky, co se mi líbí či mě i inspirují, bude tam i pár citátů od Stephena Kinga, vím o něm sice delší dobu, ale až v poslední době se víc zajímám. Až nebudu mít co číst, rozhodně bych chtěla zkusit něco od něj. Nejsem si teď jistá, ale myslím, že má biografii, která asi nebyla přeložena do češtiny. V rozhovoru u Fergusona mi byl sympatický a citáty má pěkné, hlavně se mi líbí, jak mluví o Harrym Potterovi a u zmínce o Twilight jsem musela zasmát. :D
Avhx3xpceaagrgw_large


26740191507066133_n7wjraaf_c_large


282916_10150868118206890_205824791_n_large

Tumblr_memxgf1taq1qiwclbo1_400_large

Il_570xn.418439789_i7x0_large

Tumblr_ljmy67bbwz1qb13xjo1_500_large_large

Rok 2013

3. ledna 2013 v 19:31 | cassie |  Deník
A je to tady. Rok 2013; jsem zvědavá jaký tento rok bude. Ještě na začátek Vám chci popřát stejně jako ostatní blogeři mnoho úspěchů, vyplněných předsevzetí a plánů a hlavně pevné zdraví a štěstí do nového roku!!! :)

Přemýšlela jsem, jestli si mám dát předsevzetí a nakonec jsem se rozhodla že ne. Aspoň ne nahlas a veřejně, abych to nezakřikla a navíc jsem zjistila, že mi většinou věci vyjdou (víceméně) když si to moc neplánuji. Plánování mi až tak moc nejde a navíc mě to nebaví, protože mi to nikdy nevyjde tak jak si představuji. Tentokrát mám v hlavě prostě pár drobností, které chci a třeba to vyjde. Nic víc, žádné rozepisování.

Na Vánoce jsem dostala knížky Game of Thrones, za ty jsem byla opravdu hodně ráda, i když jsou 'trošku' tlustší, já je prostě přečtu! To vůbec nebude problém, za to povinná četba.. ta si bude muset počkat. Dostala jsem ale i jiný knížky. Od sestřičky Větrnou hůrku, Vampýrskou akademii 4 a Pretty little liars od Ell, do kterých už jsem se začetla a možná už je dneska budu mít přečtené. Mm, i přesto že mi plánování nejde, možná bych si měla udělat nějaký seznam, mám v tom trochu binec a dost se to kupí.. Nevím, co dřív a to jsem si řekla, že musím ještě jednou přečíst Hobita.

Což mi připomíná minulý pátek. Konečně jsme s mamkou šli do kina na Hobita! Byla jsem nesvá z toho, že už to ostatní viděli a já pořád nevěděla, jaké to je. No, je to úžasný film! Asi se (ne, určitě!) dostane mezi mé nejoblíbenější filmy. Hned po skončení filmu jsem si doma našla toho herce, co hrál Bilba 'BegnzZze' - neřešte :D, Martina Freemana. Není moc známý, ale hrál výborně, takže pro mě (jakožto labužníka dobrých filmů a seriálů) byla prakticky povinnost podívat se na další jeho film. Nebo-li v tomto případě seriál, opravdu skvělý seriál (Britové za tohle u mě dostávají plusový bodík) Sherlock. Nehraje tam však samotného velikána Sherlocka, ale jeho pomocníka a zřejmě jediného přítele Johna Watsona. Ani herec hrající Sherlocka nezklamal. Třeba se tu ještě o tomto bohužel krátkém seriálu zmíním. Zatím jsem na konci 1. série, ale nebojte druhou zkouknu dřív než řeknete vražda. A že tam jsou povedený!

Achjo, píšu lehce nesystematicky, co? Sotva jsem dořekla = dopsala mé dárky od ježucha a už skáču do jiného tématu jako Daniel Čech. No, zbytek dárků už byl stejně nudný, až na jednu věičku, tu jsem opravdu nečekala..

Silvestr nakonec dopadl dobře. Byla jsem u Kachny, venku jsme moc dlouho nebyli a jsem vlastně ráda, protože jsem celou cestu ke Kachně a taky po tu chvíli, co jsme byli venku měla pořád paranoidní strach, že mi někdo hodí pod nohy petardu jako před dvěma rokama. Nestalo se! Pokecali jsme, měli šáňo a neúplně dobrý lízátka a celkově to byla pohoda.