6.12.2012

6. prosince 2012 v 21:10 | cassie |  Deník
Už by to chtělo po nějaké té době zas něco napsat.
Během té doby,co jsem se sem nedokopala se toho událo.. no celkem dost, i když ve finále skoro nic. Spoustu drobností, ale nic velkého. Ani si už nepamatuju všechno.

V sobotu máme vánoční vystoupení a pokud to bude vypadat tak, jak to vypadalo dneska, tak už některým z těch slečen, které to fakt s tím smíchem,kecáním a tvrdým 'I don't fucking care' výrazem přehánějí, vpálim. Netvrdím, že já to beru extrémně vážně, že to umím na 120% dobře a že se občas nezasměju. Ale zatraceně, kdybyste viděli čemu se ty jisté slečny smějí. Ne jen, že to už není vtipný ale taky smát se v situaci, kdy vás lektor vyhodí ze studia, hrozí, že polovinu skupiny přeřazej, mi přijde hloupý, nemístný a netolerantní vůči ostatním, co tam opravdu chodí, platí to a vůči samotným lektorům. Já a ještě pár dalších holek z té velké skupiny jsme asi jediný, kterým přijde blbý takhle drze mluvit s někým, kdo je nad vámi a nějak za vás zodpovídá,něco vás učí.. Už jen proto, že je starší.
Ale tak to je jeden z více drobností, díky kterým tam už proběhli hádky. Proč to řešit, když oni nechtějí a serou na vás z kilometrový výšky? To by mi na nich muselo záležet, abych se do toho vmísila pořádně. A po dnešku mám dojem, že nebudeme moc celistvý kolektiv, kde si všichni rozumějí. Psát to sem nemůžu/nebudu, protože to je soukromá věc někoho jiného. Co můžu tak říct je, že mě to překvapilo, ale předpokládám, že mi to mělo dojít..

Trochu mi to připomnělo dnešek ve škole. Ten samý problém, trochu jiný případ. Měli jsme supl na dějepis, jednoho mladšího učitele a kluci začali mít kecy ohledně toho, co s námi chtěl tu hodinu dělat a mluvili s ním stylem, jako by to byl jejich retardovanej kamarád. Jasně, možná je ten učitel někdy divný, nemá žádný respekt a v některých situacích si neumí poradit tak dobře jako jiní, ale pořád je to učitel a mně by třeba bylo blbý takhle s ním mluvit.

Chci prázdniny s pořádnou porcí spánku, odpočinku, knížek a ještě něčeho ... . Dlouho jsem teď nepila, tak bych na silvestra mohla. Žádný plány nejsou a moc jsem nepochopila, jestli mamka chce, abych byla doma či ne.
Jo od tý doby, co jsem tu nebyla, jsem se několikrát viděla s Ell a kecali jsme o všem možným (hlavní téma glee a epic klaine drama:D). Domlouvali jsme se i s B. na g-maratonu. Můžu jen doufat, že proběhne bez zranění.

Včera jsme jako 9ťáci dělali Mikuláše a nebylo to ani špatný ani dobrý. Neměli jsme to vůbec pořádně připravený, přesto nás chválili a dostali jsme pochvalu. Mně se na tom dni líbilo hlavně to,že jsme se neučili a šli jsme domů dřív.

No, jdu si dodělat školu, pak asi vana. Vůbec se mi nechce do povinný četby, tak si spíš vytáhnu starou oblíbenou fajne knížku a nebo pujdu prostě spát.. Spíš to druhý.

Zatím, Cas)*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama