Prosinec 2012

11 otázek

28. prosince 2012 v 20:41 | cassie |  Deník
11 otázek, na které mě vyzvala odpovědět KT Wild.

1. Jaká osoba je nejdůležitější ve tvém životě?
Nikdo. Mám pár lidí, co jsou pro mě nějakým způsobem důležití (Kachna, Ell, Luf) a taky rodinu. Vybrat ale jednoho nemůžu. Nikdo z nich nevybočuje.
2. Věříš na konec světa?
Jestli autor otázek myslel rok 2012, tak ne. Možná se něco stane, ale ne nevěřím. Věřím ale v konec světa obecně. jednou to přece přijít musí. Možná se proměníme v černou díru nebo nás pohltí Slunce, ve finále to je jedno.
3. Je nějaký film,co ti ovlivnil život?
Hodně težká otázka. Je hodně filmů, které mě ispirovaly anebo přiměly se nad něčím trochu víc zamyslet. Ale že by mi nějaký ovlivnil život? To ne. Svým způsobem mě ale filmy ovlivňují pořád. A seriály.
4. Tvůj názor na :
kamarády s výhodami -
Po tom, jak se o tom najednou všude mluvilo, a každý chtěl být kamarádem s výhodami, mi to začalo lézt krkem. Nevidím nic špatného na tom, že se dva kamarádi stanou pro sebe něčím víc, než předtím byli - stává se to často, myslím. Ale narazíte na tom na internetu, jakákoliv zmínka o tom prakticky pořád jednu dobu, stane se z toho otravné téma a znechutí vám to ten film, který vám předtím přišel docela fajn. A jinak mi přijde skoro nemožné, aby spolu dva kamarádi spali bez citů. Kdyby to byl cizí člověk tak možná nic necítí, ale kamarád? To musí být sakra divný ..
promiskuitní sex -
Nedokážu si představit, že bych to udělala. Myslím jen tak, že bych chtěla. Pohlížím na to asi takhle, i když s tím zkušenosti nemám: S každým dalším člověkem, s kterým máš sex ztrácíš kus sebe; člověk, co se jen tak dá naprosto cizí osobě musí být hrozně.. nestabilní po tom všem. Možná to je pro někoho jednoduchý, ale mě by to zasáhlo hodně, protože jsem citlivá. Vždyť v tu chvíli je člověk zranitelný, ukazuje se i vnitřně, tělo je spojený s duchem, takže jako by si vlastně ukázala dotyčnému jedno ze svých tajemství. S každým dalším ztrácíš sebeúctu až žádnou nemáš a připadáš si jako nicka. Jestli je to člověk, kterému to problém nedělá, tak ho pravděpodobně nikdy plně nepochopím. Jestliže se jedná o člověka, co se k tomuto dostal ze zoufalství, přijde mi to smutné a.. špatné. Když o nějakém případu slyším, chci pomoct, ten člověk potřebuje pomoct.
anální sex -
Žádný zatím nemám. Ale nepřijde mi to nějak nechutný a chápu že se to někomu může líbit, tak proč ne.
porno -
V pohodě názor, ale nemohla bych se na to koukat často. Přijde mi laciný a odfláknutý. Kdyby se našlo nějaký propracovaný, dali by tam herce, kteří umí hrát a pěkně to sestříhali.. šla bych na to do kina. :D
mastrubaci -
Je to přirozený, dělá to každý, co víc říct?
5. Jakou vlasnost na sobě máš ráda a jakou naopak ne?
Je jich více. Je jedna, co mě štve a mám ji i ráda. Snažím se po většinu času poslouchat ostatní a dokážu se do někoho vcítit, někdy si ty jejich problémy beru až moc k sobě a pak jsem smutná a podrážděná za ně. A štve mě, že mě dokáže otrávit maličkost a pak podle toho působím a chovám se na ostatní. Snadno se naštvu.
6. Nejlepší věc na tvém životě a tvůj životní sen?
Už 10 minut přemýšlím, jak odpovědět. Mám více věcí, které se mi na mém životě líbí. Jedná se ale o drobnosti, nedokážu najít jednu konkrétní věc/člověka/zážitek... Být šťastná.
7. Ovlivnila tě nějaká blogerka v něčem?
Ano. KT Wild v tom, ať si založím blog, Kykyňa v tom, že mám víc věřit v lásku. Bubblegumka v tom, ať si své budoucí spolubydlící pořádně proklepnu. :D
8. Co si myslíš o holkách,co trpí bulimií nebo anorexií?
Že mají buď nějaký závažný problém anebo chtějí tak moc být hubené a perfektní až způsobí opak.
9. Co se ti vybaví při pojmu 'můj svět'?
Moje myšlenky, sny a fantazie.
10. Udělala jsi někdy někomu záměrně něco strašně zlého (teď nemyslím,že si dala bráchovi facku třeba...)?
Snažila jsem se prohrabat pamětí, ale našla jsem vždycky právě to, že jsem na bráchu něco kecla. Ale že bych schodila někoho ze schodů nebo mu chrstla tříšť do obličeje jsem tam nenašla. Tohle si většinou jen přehrávám v hlavě. Zachovala jsem se několikrát hnusně jako typický člověk, ale něco opravdu zlého. Když si vzpomenu na něco, co s tím hraničí tak to ještě dopíšu.
11. Udělala jsi někdy někomu záměrně něco pěkného (charita,dobrý skutek,....)?
Teď si nejsem jistá, jestli jsme neposílali esemesku do toho pořadu s kuřetem. Nějaká nadace pro děti. Ale extra velký skutek ne.

Chtěla jsem to řešit, teď už zájem nemám.

16. prosince 2012 v 15:02 | cassie |  Deník
Je to dar. Mám dar přitahovat k sobě cokoliv negativního, když mám dobrou náladu. Asi mi to někdo nepřeje. Budu se snažit si tu dobrou náladu udržet. Někdy je to těžký, zvlášť dneska, že. Jenom lehce nefér, že když v naší rodině má někdo špatnou náladu tak to ostatní nekomentují a nenavážej se do určité osoby, protože vycítí,že není dobře naladěn. Pokud se ale jedná o , klidně do mě rýpejte dál, dejte mi ještě nějaký důvod, proč být naštvaná či smutná. Ale co, vypíšu se anebo si zařvu do polštáře a pak už to řešit nebudu. Teď už ne, nemám zájem o jejich problémy, jestliže oni se nezajímají o druhé. To bych se z toho zbláznila, kdybych se pořád jediná snažila něco udělat správně. Nechci být hnusná, nechci být sebestředná a zajímat se jen o sebe, chci pomoct i ostatním, ale už budu pomáhat jen těm, u kterých vím, že mi to oplatí a taky chci udělat něco pro sebe, což znamená uklidnit se a přestat šílet z věcí okolo mě.

Den přemýšlení.

13. prosince 2012 v 21:59 | cassie |  Deník
Zdravím všechny, rovná se nikdo, kdo sem chodí. Což je vlastně dobře. Kachna mě vyzvala k nějakým otázkám. A odpovědi už sice mám, ale kvůli tomu, že se mi to tady zase nějakým magickým způsobem podělalo, to musím napsat znovu. Což znamená, že se to tu objeví, doufám už o víkendu. :D Omlouvám se Kachni, jsem vážně líná, ale určitě to tu bude. Teď už by to s tím kompíkem mohlo být lepší, bráška tu nějak machroval s kabelama, vůbec netuším, co to dělal, ale vypadalo to, že tomu rozumí a že to bude v cajku. :D
Normálně, když jsem nemocná, tak mám většinou blbou náladu. Ale dneska (až na ráno) jsem nebyla mrzutá jako obvykle. Potřebovala jsem si pospat a odpočinout. Posledních pár dní jsem usínala prakticky všude. V metru, autobuse, doma na gauči. A proto, že jsem dneska celý den spala, válela se a smrkala o sto šest, měla jsem spousty času přemýšlet. O všem. Od školy, rodiny přes moje puberťácké náladové pocity po lásku (myslím obecně, ne nikoho konkrétního) a naprosto bizarní myšlenky, to tu popisovat nebudu. Takový to, když uvažujete nad naprostýma hovnama 'Jak by to dopadlo, kdyby se zkřížil pudl s morčetem?' Myslim, že katastrofálně..
Mám hroznou chuť něco číst, ale něco dobrého. Už dlouho jsem nečetla knížku, která by mě pohltila, že bych ji musela číst pořád a pořád. Miluju knížky, povinnou četbu však rozhodně ne. Tu knížku, co jsem si vybrala.. Mohla jsem si vybrat lepší no, autor to píše dosti zvláštním způsobem, budu se muset přemáhat to dočíst. Navíc tam jsou často archaismy, což mě neskutečně vytáčí.
Romea a Julii jsem dočetla do půlky a nemohu se zbavit pocitu, že jsem našla jakési zvláštní vydání a ne originál. Představovala jsem si něco, co vystihuje lásku hlubším způsobem. Filosofii o lásce nebo tak něco. Je to jeden z nejznámějších příběhů o lásce a mě zatím nijak nenadchl. Připadá mi to spíš jako příběh o zamilovanosti než o lásce. Romeo se mi jeví jako křivák, lepší slovo mě nenapadá. Nejdřív pomalu umírá žalem kvůli jisté Rosalině (?) a pak najednou miluje celým srdcem Julii, kterou sotva zná. A hned se berou, i když spolu mluvili tak 2x nebo 3x ?! Příběh je hezký, ale trochu jiný a rýmy jsou krásné. No, uvidím, jaký budu mít názor na konci knížky.

Kdyby někdo omylem zabloudil na tento blog a přečetl si článek, prosím zanechte komentář, třeba o tom co budete dělat o víkendu. Nudím se a nemám co číst! :D
Cassie.

6.12.2012

6. prosince 2012 v 21:10 | cassie |  Deník
Už by to chtělo po nějaké té době zas něco napsat.
Během té doby,co jsem se sem nedokopala se toho událo.. no celkem dost, i když ve finále skoro nic. Spoustu drobností, ale nic velkého. Ani si už nepamatuju všechno.

V sobotu máme vánoční vystoupení a pokud to bude vypadat tak, jak to vypadalo dneska, tak už některým z těch slečen, které to fakt s tím smíchem,kecáním a tvrdým 'I don't fucking care' výrazem přehánějí, vpálim. Netvrdím, že já to beru extrémně vážně, že to umím na 120% dobře a že se občas nezasměju. Ale zatraceně, kdybyste viděli čemu se ty jisté slečny smějí. Ne jen, že to už není vtipný ale taky smát se v situaci, kdy vás lektor vyhodí ze studia, hrozí, že polovinu skupiny přeřazej, mi přijde hloupý, nemístný a netolerantní vůči ostatním, co tam opravdu chodí, platí to a vůči samotným lektorům. Já a ještě pár dalších holek z té velké skupiny jsme asi jediný, kterým přijde blbý takhle drze mluvit s někým, kdo je nad vámi a nějak za vás zodpovídá,něco vás učí.. Už jen proto, že je starší.
Ale tak to je jeden z více drobností, díky kterým tam už proběhli hádky. Proč to řešit, když oni nechtějí a serou na vás z kilometrový výšky? To by mi na nich muselo záležet, abych se do toho vmísila pořádně. A po dnešku mám dojem, že nebudeme moc celistvý kolektiv, kde si všichni rozumějí. Psát to sem nemůžu/nebudu, protože to je soukromá věc někoho jiného. Co můžu tak říct je, že mě to překvapilo, ale předpokládám, že mi to mělo dojít..

Trochu mi to připomnělo dnešek ve škole. Ten samý problém, trochu jiný případ. Měli jsme supl na dějepis, jednoho mladšího učitele a kluci začali mít kecy ohledně toho, co s námi chtěl tu hodinu dělat a mluvili s ním stylem, jako by to byl jejich retardovanej kamarád. Jasně, možná je ten učitel někdy divný, nemá žádný respekt a v některých situacích si neumí poradit tak dobře jako jiní, ale pořád je to učitel a mně by třeba bylo blbý takhle s ním mluvit.

Chci prázdniny s pořádnou porcí spánku, odpočinku, knížek a ještě něčeho ... . Dlouho jsem teď nepila, tak bych na silvestra mohla. Žádný plány nejsou a moc jsem nepochopila, jestli mamka chce, abych byla doma či ne.
Jo od tý doby, co jsem tu nebyla, jsem se několikrát viděla s Ell a kecali jsme o všem možným (hlavní téma glee a epic klaine drama:D). Domlouvali jsme se i s B. na g-maratonu. Můžu jen doufat, že proběhne bez zranění.

Včera jsme jako 9ťáci dělali Mikuláše a nebylo to ani špatný ani dobrý. Neměli jsme to vůbec pořádně připravený, přesto nás chválili a dostali jsme pochvalu. Mně se na tom dni líbilo hlavně to,že jsme se neučili a šli jsme domů dřív.

No, jdu si dodělat školu, pak asi vana. Vůbec se mi nechce do povinný četby, tak si spíš vytáhnu starou oblíbenou fajne knížku a nebo pujdu prostě spát.. Spíš to druhý.

Zatím, Cas)*