Škola, Nová rodina (?) a 'trapný pořady'

10. listopadu 2012 v 0:10 | cassie |  Deník
Včera už čas napsat nebyl,jelikož jsme se vrátili v půl jedenáctý,tipuju. Včera měl totiž táta narozky (respektive předběžnou oslavu) a my jsme poprvé viděli dům Heily (neřešte tu trapnou přezdívku,už je mi trapné dávat jen písmena). Musím říct,že jsem fakt valila oči, mají 2-patrovej dům,jejich byt je až nahoře. Už jen ta chodba v přízemí s fialovou skříní a vlnitým zrcadlem. A co teprv jejich byt nahoře; střešní,zelený obývák s pěknou bílou sedačkou,zvláštní černou truhlou,krbem a .. Ne dobře,nebudu to přehnaně vypisovat,vychvalovat a vyzdvihovat. Ale poslední věc; naprosto mě dostalo rozdvojený umyvadlo:D Jak ve filmu Pan a Paní Smithovi.
A. (ano, vracíme se k písmenům), jak to říct? Zkráceně,prostě mi vadí. Ale Heila mi přijde fajn,tak to snad bude vše v cajku. Tak jsme tátovi popřáli a já nezjistila kolik mu je; měla bych se stydět,ale když s někým už nejste, slijou se vám 3 roky v 1, a pak po zprávách jsme se podívali na poslední díl Trumfy Miroslava Donutila. Jo,taky mi to zní.. jaksi vtipně a vždycky jsem si myslela,že tyhle pořady jsou naprosto trapný a vůbec ne vtipný,ale líbilo se mi to. Nevim,jak ty ostatní díly ale tenhle byl dobrej. Samozřejmě se neřežete smíchy celou tu hoďku, opravdu se to rozjede tak v půlce. Každopádně se to povedlo a V. Moravec mi tady vůbec nepřišel arogantní a nesympatický jako obvykle. No,všichni tam vyprávěli své veselé historky z rádia a pořadů a nejvíc se mi asi líbila ta o hádce mezi Rathem a Moravcem.
Většina lidí zřejmě kouká na zahraniční pořady a neříkám,že já ne. Docela často na nějaké ty rozhovory a tak,ale u některých českých se taky zasměju.

Koho nezajímá poměrně nudný článek o školách, nechť směle přeskočí následující odstavec.
Už cestou k nim mě babička bombardovala otázkami ohledně střední,jestli jsem si už vybrala. Tak,nejdřív jsem říkala,že ne a že se dneska o škole bavit nechci. Cestou zpátky však babička opět spustila,tak jsem se s ní o tom začala bavit. Neříkám,že mám už úplně jasno,ale trochu jsem si to možná po včerejšku vyjasnila,uklidila a zarovnala v té mé gedlubně. Protože byla babička učitelka,tak mi povídala o školách,kde učila nebo měla učit.
Takže z obchodek se pravděpodobně půjdu podívat na Dušní a Resslovku a z gymnázií asi na Štěpánskou,Škvoreckýho,na kterýho jdu příští týden a uvažovala jsem o Nerudovce. Zatlanku už jsem 'zavrhla' a i když mi někteří povídali o Arabský přece jen bych musela jezdit do Dejvic a pak ještě tramvají.. no oproti ostatním to je možná nejdál,myslím.
Takhle nějak. Hlavně doufám a držim si palce i na nohou v tom,abych prosím Bože,Vesmír,čínskýho boha srandy či třeba nějaký nadpřirozený slipy tam nahoře, ať chytnu dobrej kolektiv a učitele,co nejsou předpojatý. Naivní sen,ale kdo ví..)

Zítra se sejdu s Ell** a možná koupim nějaký dárky nebo knížky(?).. Mmm. No a v neděli,to je tak trochu ještě otevřený,páč jsme s mamkou chtěli do kina na něco,když je ta sleva a pořád to máme v plánu,ale mamka mě teď přesvědčuje,abych se ještě zeptala nějaký kámošky,jestli nechce.. Klidně bych i šla 2x,ale i když je ta sleva.. Přece jen Vánoce se blíží a s Luf. jdu na Rozbřesk,k tomu mi peníze stále někam mizí,i přesto,že moc neutrácím. Mí příbuzní nemohou tento rok čekat od ježíška zázraky.
Novej díl tvd - děs a hrůza, Ell mě přesvědčila a tak s ní koukám na ten >>její<< seroš a trpělivě vyčkávám na PLL a GofT.

A jaký jsou vaše plány na víkend? Už máte vybranou školu nebo se taky rozhodujete? Kdyžtak na jakou chodíte? Pište kdokoliv,cokoliv. Mám chuť si něco přečíst.

Cas.*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama