Přítel všech a přítel nikoho

4. listopadu 2012 v 0:29 | cassie |  Deník
Zdravím,
Tumblr_m9xrult2ij1r640kko1_500_large

nálada se mi mění podle toho jaký den v týdnu je a jaká část dne zrovna je. Ráno - katastrofa, dopoledne - nic moc,ale člověk se aspoň zatlemí se spřízněnými trotli. Odpoledne - lepší,je konec školy, pokud je trénink - jde to, a pokud byl dobrej,tak fajn. Jediný,co mě štvě je,že vždy když v úterý či ve čtvrtek přijde na konec tréninku Z., trenér se najednou chová jinak.Velká a zas tak hrozná změna to není,ale přesto mě to rozčiluje.Jako co? Je snad nervozní nebo co? Mluvila jsem o tom s M. a zjistila,že nejsem jediná,kdo si to myslí,takže to nebude jen moje fantazie. Možná budem mít trika, jestli s muffinama(?) nebo bez a s názvem složky,to se ještě uvidí.

Vybrala jsem si 'už' 2/3 školy,kam se chci podívat na den otevřených dveří, teda 3/4, ještě Škvorecký. Ale musim se na to podívat pozorněji a vybrat víc škol,ať můžu líp posoudit.
Myslim,že o tom,jak mě trochu mrzí,že kluci i v devítce neprojevili větší známku inteligence,tolerance a schopnosti mluvit o věcech,které mají pointu a nejsou o hovně,jsem asi zmínila. Tak já nevim,jestli se mi to u předchozích ročníků zdálo,že jsou v cajku.

Dneska jsem si psala s Ell (a píšu si s ní i teď,prakticky celej den),připomnělo mi to,jak se s ní dá hrozně dobře mluvit. V hodně věcech jsme si podobné,jsme cíti a líbí se nám/baví nás a prožíváme věci,které by buď ostatní nechápali proč a nebo by si mysleli,že bychom měli navštívit psychologa. No.. o tom jsme vlastně taky dneska mluvili, k jednomu jsem chodila před celkem dlouhou dobou,tak 3 roky zpátky,plus mínus. Kvůli špatnému spaní,navštívila jsem pak ještě 2 každý měl trochu jinou teorii,už ani moc nevím jaké. Každopádně mi to nějak extra nepomohlo. S Ell jsme se shodli na dosti věcech,oká vlastně na všem:D. Jsem ráda,že mám ještě ji a nenudila jsem se dneska s ní,i když jsme se neviděli(bohužel) a i když nemám závratně aktivní program.
Zítra jedem popřát T.,takže navštívíme jejich překrásnej barák.) Takovej by se mi líbil,ale asi v jiný lokalitě.. Ale když jsem nad tím nedávno uvažovala,chtěla bych spíš byt. Ne malej,ale obrovskej také ne. Tak středně velkej, útulnej, třeba v Dejvicích nebo někde,kde je to podobně pěkný. Jinak T. je můj.. no já nevim,jestli je pro to název. Když má moje nevlastní ségra manžela, je on pro mě příbuzensky něco?
Minulej víkend jsme byli na Skyfall. Čekala jsem,že se budu naprosto nudit. Bondovky mají jistý kouzlo (teda,jak který díl),ale nečekla jsem nic bombovýho. No,překvapilo. Daniela jsem poprvý viděla v roli Bonda,předtím jen starší herce. Neviděla jsem všechny,co kdy Bonda ztvárnili,ale myslím,že Daniel se na to pěkně hodí. Je to výbornej herec a nechápu,proč tolika lidem vadí a přijde hnusnej..

S Ell jsem se viděla ještě minulý víkend. Koukali jsme na speciální díl PLL. A povídali si o anime. Taky jsme polemizovali o tom,že bychom příští rok mohli na Animefest,ale to je ještě daleko. Nejsem si tak úplně jistá jestli je v Praze nebo jestli aspoň každej rok. O Brně to vím určitě,ale to je přeci jen trošku delší cesta..
427506_250251558389753_237198623028380_576900_391024595_n_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama