6.10.2012

6. října 2012 v 22:22 | cassie |  Deník
Hola. Je to nanic,když si o týdnu ten čas nenajdu,protože si pak už nevzpomenu na myšlenku,co mě před třemi dny napadla. Třeba se ještě chytim a napíšu nějakou úvahu,co jsem zprvu chtěla. Chjo, má zpropadená paměť. Ta mi asi u příjmaček tenhle rok moc nepomůže..

Minulý víkend jsem byla u Kachny, bylo to fajne. Trochu nezvyk,jak to tam je teď předělaný,jsem zvědavá,jaký to bude hotový. No,tak jsme koukali na Super drbnu a asi jsem to přeci jen odsoudila moc brzo. Ovšem není tam zas tak velkolepý děj,ale špatný to vyloženě není.. Knížka je ale určitě lepší. Zatím čtu 'To je ona' a chtěla bych si přečíst klasickou řadu,ale nějak se to kupí no.. Je tu povinná četba a tentokrát bych ji fakt chtěla číst. Na střední to stíhat nebudu a nemusí to být špatný. Navíc myslím,že by si každej člověk měl přečíst nějaký ty klasický známý knížky, už jen pro ten přehled. Pak jsou tu knížky,které bych si ráda přečetla. A budete se divit,ale nejde jen o romány. Ty čtu také,ale nejen to,jak by se někteří v mém okolí mohli domnívat. Už jsem se tu zmiňovala o Game of thrones (Hra o trůny). To jsou zrovna jedny z knížek,které si chci rozhodně přečíst! Ten seriál je dobrej,ale není v něm vše,jak už to tak bývá u adaptacích knih. A já toužím vědět víc:D Asi předevčírem jsem našla na jejich stránkách videa s jakýmisi dodatky k seroši (čerpány právě z knížek),což mě navnadilo. Byly tam různý informace o rodech a Noční hlídce. Také mě mile překvapilo,když jsem zjistila kolik mají ty knížky stránek. Každej díl museli rozdělit ještě na dva - jeden díl měl 1100 str. A jelikož je 5 dílů (a chystají se další 2) je to pro mě nirvana:D
Tumblr_lyfhgcqher1qfbh1io1_500_large

Ale dobře přestanu vás nudit s knihama, o těch bych mohla mluvit stále. Příští týden se chystám na workshop se Sanchezem. Bude to těžký,ale něco se snad naučím. Ještě musim zaplatit havlátkovi a mám to jasný.) Mimochodem nechápu,proč si musí nova a prima předabovávat filmy a kazit tak ten dabing předešlý,který byl výborný. Máme dobrý dabéry (i když u serošů mám radši titulky),ale dabing,co je v kině a na DVDíčku je rozhodně lepší než televizní.

Dobře, snad příště bude jiné téma než seriály,filmy a knížky.)
Hezký zbytek víkendu;) Cas*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama