19.10.2012 Už se to blíží..

19. října 2012 v 20:02 | cassie |  Deník
A co se blíží? Teď jsem si vzpomněla a překvapilo mě,že už za měsíc a pár dní jdu na koncert MUSE!* Ach.. jo,je to tady. Orgasmus. A co teprv tam,jaký to bude vyvrcholení,až uslyším jeho hlas naživo. Dále se taky blíží všemi vystříkanými fanynkami Twilight očekávaný poslední díl. Netěšim se ani tak na samotný film jako spíš na to,že bych na to opět šla s EK,nebo někým jiným. I když je film strašnej,vždycky je to fajn,protože si z toho třeba můžete dělat prdel,přežerete se popcornu (a pak hodíte). No,prostě bezva večer. A až to uvidim,tak budu litovat,že jsem na to šla,protože to totálně zmrvili. Hm.. radši půjdu na Hobita.

Jinak jsem dneska odpoledne byla duchem nepřítomna. Na trénink jsem jela,ale jen se podívat,co dělaj,abych nebyla úplně mimo. Ve čtvrtek jsem tam totiž nebyla.(A málem zapomněla F. napsat,snad mě nezabije.) Jednak se mi tu a tam udělá blbě a navíc jsem byla u oční. Čočky jsou v cajku,budu je nosit dál,ale brejle hned tak neodložím.
Lenka je hrozně v pohodě. Škoda,že ji nemáme 2x místo jendou týdně.. Zajímavou sestavu tam dneska předváděli,až jsem skoro litovala,že necvičím. L se inspirovala mušketýry, takže holky 'tanečně' šermovaly. Ale vypadalo to dobře. Kdyby jste tohle nevěděli a viděli tu skladbu, ani byste to neřekli. Ale když to víte,cvakne vám to a je to jasně vidět. I ten 'Zoro' švih. :D
Po tréninku,jakmile jsme přijeli, mi ale došlo, že jsem tam nechala mobil,takže jsme se vrátili. Já ho všude hledala - nenašla. Takže už smutná/naštvaná odcházím a mezi dveřmi ještě prohodím "Kdybyste tu našli černej samsung,tak je to můj." Lenka se vrátila do studia,někdo tam byl, tak se zeptala na ten mobil. Jistá nevím-její-jméno trenérka řekla,že ho našla Terka a dala ho M. a ten ho dal mě. Tolik povyku pro mobajl. A to je to ještě ke všemu taková stará šunka. Ani si tu pozornost nezaslouží.

Minulý týden proběhl ten workshop. Nebylo to ani hrozný ani dobrý. S byl tichej a hodnej,překvapilo mě,že je čech. A nebyla jsem jediná. Tak ona jeho přezdívka nezní moc česky. Sestava byla těžká. A on celej ten den byl jaksi divnej. Pořád jsem zadržovala pláč. Ráno, odpoledne, večer. Nevim, proč ta smutná nálada. Každopádně teď je líp a snad to nějakou dobu vydrží.

Jdu dělat něco nezáživnýho. Zatím, Cas)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama