Haleluja.

27. září 2012 v 22:57 | cassie |  Deník
Opět. Opět jsem chtěla napsat dřív, ale zdá se, že si neumím najít čas přes týden. Asi budu psát jen o víkendech..
Abyste pochopili nadpis, vztahuje se k čočkám, které už konečně mám! Zkoušela jsem je už dříve, jenže mi to dráždilo oči a doktorka říkala, že je lepší počkat. Mám je tedy na zkoušku na 14 dní, když nebude žádnej problém, stanou se čočajdy nedílnou součástí mého života. Yeah.)

Také jsem byla nemocná. Jak jinak. Mé chorobomilující Já prostě nesmí prošvihnout žádnou chřipku. Na podzim bývám nemocná skoro už pravidelně nebo aspoň nachlazená. Podzim jsem dřív nesnášela. Právě kvůli tomu, že je to období červených nosů, chrchlů a hlenů. Když vlezete do MHD minimálně 1 člověk na vás prskne,zakašlá nebo něco hrošího. (Třeba to, že na vás flusne stará babička,což se mi nedávno stalo. A pak, že mládež je agresivní:D Důchodci by za místo k sednutí i vraždili..)

To,že je zítra svátek mi tak nějak došlo až dneska, takže mi to pochopitelně zvedlo náladu. Plány na prodlouženej víkend? Zatím jen zítra jdu ke Kachně. Chtěla bych se vidět s Ell, už dlouho jsem s ní nemluvila, snad nebude na chatě.
Vidím to na pohodovej večer - Hra o trůny (nová závislost, kam se hrabou ostatní seroše:D), možná BBT, koupel a snad bych už mohla dočíst ty Vzdušné zámky - knížka od. J. Wilsonové.

Pohrávala jsem si s myšlenkou, že bych napsala recenzi na Hru o trůny.. ale myslim si, že bych s ní nebyla spokojená. Je tam tolik dějových linek a věcí k objasnění, že by to buď bylo moc dlouhý a krkolomný a nebo krátký a strohý. Možná jsem ji měla napsat po první sérii a ne po druhý. Uvidíme. nějakou recenzi bych tu ale chtěla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama