Září 2012

Haleluja.

27. září 2012 v 22:57 | cassie |  Deník
Opět. Opět jsem chtěla napsat dřív, ale zdá se, že si neumím najít čas přes týden. Asi budu psát jen o víkendech..
Abyste pochopili nadpis, vztahuje se k čočkám, které už konečně mám! Zkoušela jsem je už dříve, jenže mi to dráždilo oči a doktorka říkala, že je lepší počkat. Mám je tedy na zkoušku na 14 dní, když nebude žádnej problém, stanou se čočajdy nedílnou součástí mého života. Yeah.)

Také jsem byla nemocná. Jak jinak. Mé chorobomilující Já prostě nesmí prošvihnout žádnou chřipku. Na podzim bývám nemocná skoro už pravidelně nebo aspoň nachlazená. Podzim jsem dřív nesnášela. Právě kvůli tomu, že je to období červených nosů, chrchlů a hlenů. Když vlezete do MHD minimálně 1 člověk na vás prskne,zakašlá nebo něco hrošího. (Třeba to, že na vás flusne stará babička,což se mi nedávno stalo. A pak, že mládež je agresivní:D Důchodci by za místo k sednutí i vraždili..)

To,že je zítra svátek mi tak nějak došlo až dneska, takže mi to pochopitelně zvedlo náladu. Plány na prodlouženej víkend? Zatím jen zítra jdu ke Kachně. Chtěla bych se vidět s Ell, už dlouho jsem s ní nemluvila, snad nebude na chatě.
Vidím to na pohodovej večer - Hra o trůny (nová závislost, kam se hrabou ostatní seroše:D), možná BBT, koupel a snad bych už mohla dočíst ty Vzdušné zámky - knížka od. J. Wilsonové.

Pohrávala jsem si s myšlenkou, že bych napsala recenzi na Hru o trůny.. ale myslim si, že bych s ní nebyla spokojená. Je tam tolik dějových linek a věcí k objasnění, že by to buď bylo moc dlouhý a krkolomný a nebo krátký a strohý. Možná jsem ji měla napsat po první sérii a ne po druhý. Uvidíme. nějakou recenzi bych tu ale chtěla.

14.9.2012 Fana a Bohnice

14. září 2012 v 19:45 | cassie |  Deník
Původně jsem měla v plánu napsat už v úterý, pak jsem to postupně odkládala, jak nebyl čas nebo jsem byla hotová z tréninků.Tak až teď. Jak jsem teď u zpráv pochopila, jsme bez alkoholu, tedy aspoň toho tvrdého. Myslim, že do 20% se může. No což, pořád máme pivo a víno. Myslim, že to je dobře, třeba projednou neuslyším ty individua pod oknem a vyspim se.

První týden tancování. To bych to nebyla já, abych si první den nezajela a musela se vracet, ale nepřišla jsem jediná pozdě. A zdá se, že Fana je na ty pozdější příchody v pohodě.. už jsem myslela, že budu dřepovat jak na táboře. Jo, minulý týden jsem dumala, koho tak budem mít a máme tedy Fanu v úterý a ve středu a Léňu v pátek. První den jsem očumovala Fanovo tetování, celkem pěkný i když nemám úplně jasno v tom, co to je:D Co se týče holek, jsem ráda,že tam jsou EM a JE z minulýho roku. Jinak nikoho neznám, Už jsou tam takový ty skupinky a no.. uvidíme, třeba nebudou nějak hrozný..

Taky jsem byli v tý psychiatrický léčebně, překvapilo mě, jak to tam měli pěkný. Chápejte, nečekala jsem zas nějaký ty psycho budovy jak z filmu, ale vůbec to na mě nepůsobilo depresivně. Ani jsem si nevšimla těch mřížích na oknech, co tam údajně byly. Sešli jsme dolů do suterénu, kam za námi přišla paní J. společně se třema 'bývalýma' (úplně vyléčený nejsou) feťačkama. Holky byly bezva, mluvily otevřeně a bez obalu, vůbec lepší než klasický prevenťák. Dozvěděli jsme se toho víc a mluvili o tom lidé, kteří o tom něco ví. Jediný, co mě štvalo byla naše třídní(opět). Ty její pohledy a komentáře si mohla odpustit. Hlavně, že nám říkala, ať nemáme stupidní a neomalené dotazy.. Ty její dotazy?! No prostě.. být na místě holek dost by mě štvala.

Na víkend moc extra plány nemám. Asi budu pořád hlavou zaražená v knížce a chci si konečně stáhnout třetí řadu Misfits. To je tak vše. Mějte se, Cas)*

Začátek 6.9.2012

6. září 2012 v 22:00 | cassie |  Deník
Vždycky když jsem v létě pomyslela na září a začátek školy, tak jsem se snad i trochu těšila. Samozřejmě se mi tam nechtělo,nemám to tam ráda, ale že bych tu školu vyloženě nenáviděla to zas ani ne.. Těšila jsem se na jednu jedinou věc, na kamarády. Konkrétně jediný dvě kamarádky - Luf,Kachnu. Ale tenhle rok se mi tam nechtělo vůbec. Jednak kvůli třídě,která mě zklamala v tom,že se vůbec nezměnila. Dalším důvodem je naše 'fajn' třídní,hned po první hodině s ní jsem chytla depku. Ne,nepřehánějme,ale prostě věty typu "Je to jen na vás", "Jste strůjci svého štestí" a "Když se nebudete učit,budete zametat ulice".. Pořád dokola to slyšet je dost otravný. A přijde mi,že to hrotěj.
Dneska jsme měli jako včera prevenťák, s tím rozdílem,že to nebyla přednáška s hrami atd., ale měli jsme hosta. Mirek, který fetoval tvrdý drogy, jelikož v tý době nebylo težký se k tomu dostat plus problémy v rodině. Pak když se dostal z vězení přešel na alkohol a trávu. Díky manželce se šel léčit a teď abstinuje a má dceru. Přišel mi sympatickej a v pohodě, o to bylo těžší si ho představit, jak přepadá, okrádá, bodá lidi. Zajímavý. Celkem se těšim na to úterý nebo kdy jdem do toho ústavu. Tak uvidíme, jaký to bude.